Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18.02.2018

  1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwa pasyjne; Droga Krzyżowa w naszym kościele w środy o godz. 17.30 dla dzieci i młodzieży, w piątki o godz. 17.30 dla wszystkich i w niedzielę po Mszy św. o godz. 6.30 również dla wszystkich. Gorzkie żale w piątki o godz. 17.00 oraz w niedzielę z kazaniem pasyjnym po Mszy św. o godz. 15.30 Zapraszamy na Gorzkie żale w niedzielę podczas których będą głoszone pasyjne kazania katechizmowe, by przypomnieć nam ważne zagadnienia naszej wiary. Tematem dzisiejszego kazania pasyjnego będzie wszystko o Mszy św. – jak uczestniczyć godnie i owocnie, nadużycia, nieprawidłowości, błędy. Serdecznie zapraszamy do rozważań i wspólnej modlitwy.
  2. Przed ołtarzem św. Franciszka podobnie jak w adwencie wystawiony jest kosz na dary żywności długoterminowej, oraz skarbonka na ofiary dla najbardziej potrzebujących naszych parafian które przed świętami przekażemy potrzebującym naszym Parafianom.
  3. W przyszłą niedzielę o godz. 8.00 Msza św. w intencji wszystkich chorych, szczególnie z Róż różańcowych oraz o umocnienie dla lekarzy i opiekunów. Po Mszy św. zmiana tajemnic różańcowych.
  4. Spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej odbędzie się w środę 21 lutego po wieczornej Mszy św.
  5. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu na która zaprasza Koło Przyjaciół Radia Maryja, a w przyszłą niedzielę o godz. 15.30 Msza św. w intencji ojczyzny, Ojca św. i Radia Maryja.
  6. W przyszłą niedzielę tradycyjnie jak każdego roku odbędzie się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Misyjny Ad Gentes. Za wszelkie ofiary składane w Wielkim Poście, zwłaszcza te dla najbardziej potrzebujących składamy serdeczne „Bóg zapłać”
  7. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp. Ryszard Kuźniar i Władysław
    Harpula. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …
  8. Kurs przedmałżeński w naszej parafii odbędzie się w soboty 10 i 17 marca od 9.00 -11.00 zapisy w kancelarii parafialnej codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach urzędowania, lub za pomocą e-mail. o.izajasz@vp.pl

Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj,
bo cały w tym człowiek!
Bóg bowiem każdą sprawę wezwie na sąd,
wszystko, choć ukryte: czy dobre było, czy złe.

Koh 12, 13-14

© 2009 Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku

Powrót