Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku - Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia parafialne

III Niedziela Wielkanocna
15 kwietnia 2018

  1. Dziś rozpoczyna się w Kościele X Ogólnopolski Tydzień Biblijny obchodzony jest w tym roku pod hasłem zaczerpniętym z Ewangelii św. Jana: „Weźmijcie Ducha Świętego”. Zachęcamy wszystkich parafian aby w tym tygodniu w sposób szczególny sięgać po księgę Pisma Świętego i starać się chociaż przez kilka minut każdego dnia rozważać Słowo Boże.
  2. Za tydzień przypada Niedziela Dobrego Pasterza, która rozpocznie tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.
  3. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 Do wspólnej modlitwy zaprasza Koło Przyjaciół Radia Maryja. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 Msza Święta w intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Tv Trwam i Radia Maryja po Mszy Św. spotkanie wielkanocne.
  4. Fundacja Charytatywna DAR SERCA w dniu dzisiejszym od godz. 7.00 do 14.00 w całym naszym mieście prowadzi akcję mającą na celu wsparcie rehabilitacji osób po udarze mózgu.
  5. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Szczególnie polecamy artykuł: Rzeźbiarz Bożego Objawienia… mówiący o fenomenie Benedykta XVI jako jednym z najwybitniejszych teologów który dał ludzkości odpowiedzi na najistotniejsze kwestie podejmowane przez myślicieli niemal całego świata.
  6. Dzieci obchodzące w tym roku rocznicę Pierwszej Komunii Świętej zapraszamy na spotkanie w czwartek 19 kwietnia o godz. 18.00

Boga się bój i przykazań Jego przestrzegaj,
bo cały w tym człowiek!
Bóg bowiem każdą sprawę wezwie na sąd,
wszystko, choć ukryte: czy dobre było, czy złe.

Koh 12, 13-14

© 2009 Klasztor OO. Bernardynów w Przeworsku

Powrót